18 Mart 2013 #1690661

İş Bankası Konut Kredisini Yapılandıramıyorum!

İş bankasından 15 ay önce kullandığım konut kredimi tekrar yapılandıramıyorum 1, 01 faiz oranıyla kullandığım krediyi natamam yapı olması ve tapunun gecikmesi sebebiyle başlangıçta sadece 4 direği olan projeye verdikleri krediyi düşen faizlere rağmen en fazla 0, 90 faiz oranıyla ve baştan tüm evrakların toplanması koşuluyla refinansman edeceklerini söylüyorlar.


Oysa güncel faiz oranları 0, 75 civarı sebep olarak natamam proje diyor zamanında natamam projeye kredi kullandırabiliyorsun ama refinansmana gelince bin dereden su getiriyorsun. mağduriyetimi gideremediğiniz için elime tapu geçtiğinde sizden kullandığım krediyi başka bir bankaya çekiceğim.

Rıdvan 59 Okunma

Cevaplar

 • Rıdvan25 Mart 2013

  1000 tl dosya masrafı ilk kredi kullandırıdığınızda almıştınız 2 nci defa yapılandırma isteğimi gerçekleştirirken 1200 tl tekrar dosya ücreti ve 3800 tl de erken kapama ücreti alındı bu durumda 6000 tl lik bir maliyet oluştu.Yani aslında yapılandırırken 6000 tl lik tutarı taksitlerim düşmüş olsa bile nerdeyse 2 senelik düşen taksit miktarı kadar peşin ödemede bulunmuş oldum.Erken kapama ve dosya ücretlerinin iadesi için yardımlarınızı rica ediyorum.

 • Rıdvan25 Mart 2013

  İş Bankası başlangıçta 1000 tl dosya masrafı ilk kredi kullandırıdığında almıştı 2 nci defa yapılandırma isteğimi gerçekleştirirken 1200 tl tekrar dosya ücreti ve 3800 tl de erken kapama ücreti aldı bu durumda 6000 tl lik bir maliyet oluştu.Yani aslında yapılandırırken 6000 tl lik tutarı taksitlerim düşmüş olsa bile 2 senelik düşen taksit miktarı kadar peşin ödemede bulunmuş oldum.Erken kapama ve dosya ücretlerinin iadesi için yardımlarınızı rica ediyorum.

 • Rıdvan22 Mart 2013

  İş Bankası müşteri ilişkileri birimine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Suadiye şube müdürü ve bireysel müşteri temsilcisi mustafa bey e de çok teşekkür ederim.Çok hızlı bir şekilde 0,78 faiz oranıyla kredim yapılandırıldı.Erken kapama tutarı dosya ve istihbarat ücreti için birşey yapamayacakları bilgisi iletildi.5000 tl tutarında para ödemek zorunda kaldım çok üzgünüm ki böyle oldu buda..

 • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön