25 Haziran 2013

İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Mağduriyeti!

İş Bankası Denizli merkez şubeden 20. 02. 2013 tarihinde kullandığım konut kredisini aylık %0,73 faiz oranı ile anlaştık ama çektiğim konut kredisi gerçekte %75 faiz oranı ile işleme alınmış.
Ayrıca bunun ilk ödemede fark edildikten sonra mağduriyetimin masrafsız olarak giderileceği söylenip 4 aydır bekletilmem ve bugün 24. 06. 2013 tarihi itibari ile 2.800 TL masrafla kredimin yapılandırma yapılabileceği tarafıma söylendi.


Merak ediyorum acaba benim gibi kaç kişiler bu şekilde yanıltılarak mağdur edilmiştir?

Fuat 77 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön