26 Haziran 2013

İş Bankası Konut Kredi Dosya Masrafının İadesini Yapmıyor!

İş Bankası Tekirdağ şubesinden çekmiş olduğum konut kredisi dosya masrafının iadesi için tüketici mahkemesinden lehime karar çıkmış akabinde İş Bankası konuyu mahkemeye taşımış mahkeme 31/05/2013 tarihinde tekrar lehime karar vermiştir.

12/06/2013 günü mahkemenin gerekçeli kararını İş Bankası Tekirdağ şube müdürüne ulaştırdım ayrıca İş Bankasına konuyla ilgili 2 kez mail atmama rağmen aradan geçen bunca zaman bana ne bankadan ne de İş Bankası genel müdürlüğünden hiç bir dönüş olmamıştır.

Ödeyecekleri 750 TL için neden bu kadar müşterilerini beklettiklerini ve işi yokuşa sürdüklerini merak etmekteyim. En kısa sürede bahse konu paranın tarafıma ödenmesini istiyorum. Saygılarımla.

İsa 104 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön