29 Nisan 2014

İş Bankası Komisyon Kredi Kartı Yıllık Aidatımın İadesini İstiyorum!

İş Bankası 15.04.2014 tarihinde kredi kartı hesabımdan 45 tl kart kullanım ücreti kesmiştir. Bu zamanda her banka müşterisine kredi kartı vermek için yarışırken bırakın kart kullanım ücretini daha ek para puanlar verirken iş bankasının kart ücretini kesmesini anlayamıyorum.


Kesilen ücretin tarafıma iadesi için bankayla görüştüm ama iade etmediler. Ben kesilen paramın tarafıma iadesini istiyorum. Ayrıca bütün hesaplarımı ve kredi kartımı da kapattırıyorum.İade olmadığı taktirde tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım.

Ahu 125 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön