13 Şubat 2013

İş Bankası K.Maraş Elbistan Şubesi Gelen Paraya Bloke Konulması!

TC İş Bankası Elbistan Şubesinde(6420) hesabınıza(maaş hesabı dahil) para geldiğinde para şube tarafından iade edilmiyor. Paranın aynı gün iade edilmesi durumunda şube tarafından işlem ücreti alınmaktadır. Döviz hesabı ise 15 gün TL hesabı ise 1 gün sonra çekilmesi durumunda masraf alınmayacağı belirtiliyor.


Masrafın nedeni sorulduğunda iş bankası mevzuatı gereği olduğu söyleniyor. Fakat iş bankasının İstanbul veya diğer şehirlerindeki şubelerinde böyle bir masraf alınmıyor. Ayrıca bu masraf yasalara vede BDDK mevzuatına da aykırıdır. Yıllardır yapılan bu uygulama tamamen yasa dışıdır. Uygulamanın bir an önce son bulmasını bekliyoruz.

Ersin 56 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön