08 Aralık 2015

İş Bankası KKB Kaydı

İş Bankası'nda maaş kartıma yıllar evvel ek hesap açtırmıştım. Bu ek hesabın borcunu haziran ayında kapadım. Fakat farklı bi bankadan kredi başvuru yaptığımda bu yasal süreç durumunda olduğu ve dosyanın açık olduğunu söylediler. İş Bankası çağrı merkezi ve yasal takip birimiyle görüştüğümde bir borcumun olmadığını söylediler.


Eğer borcum yoksa ki şubeye gittim onlarda borcumun olmadığını ilettiler ve borcu yoktur yazısını verecekler yarın, KKB kayıtlarında bu durumun güncellenmesini ve bu durumun haziran ayında kapandığını göstermenizi rica ediyorum. çünkü bu yüzden taşıt ve tüketici kredisi başvurusu yapamamaktayım. Bu durum yüzünden eşime de kredi çıkmamaktadır.

Sevkiye 94 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön