26 Şubat 2016

İş Bankası KKB Bildirimi

Bankanızdan kullanmış olduğum kredi kartı ile alakalı son 2 dönem kredi kartı borcumu ödememe rağmen gecikme bildirimi yapılmış ve KKB puanımın, ödeme performansımın olumsuz etkilenmesine sebep olunmuştur. Müşteri hizmetleri ile görüştüğüm zaman herhangi bir gecikmenin olmadığı ve kartın aktif kullanıma açık olduğu bildirilmiştir.


Haksız bir şekilde kişi bilgilerinin olumsuz yönde etkilenmesine sebep olduğunuz için sizden şikayetçiyim. Lütfen hatanızı düzeltiniz.

İbrahim 867 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı17 Mart 2016

    Sorun ile alakalı güncelleme yapılmış olup hata giderilerek tarafıma bilgi verilmiştir,teşekkürler.

  • İbrahim29 Şubat 2016

    Şikayet ile alakalı çözüm odaklı herhangi bir geri dönüş olmadığı gibi tarafıma bildirim de yapılmamıştır

  • İş Bankası Temsilcisi26 Şubat 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön