02 Nisan 2013 #1720285

İş Bankası Keyfi Uygulamaları!

İş Bankası' ndan 3 aylık hesap özeti istendiğinde özeti aşağıdaki şekilde olan yazılı bir cevap aldım. Kendilerine teşekkür ederiz. "Tasarruf grubu mevduat hesaplarının hareketlerini talep eden müşterilerimizden her sayfa başına 6 TL + %0, 5 Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) ücret tahsilatı yapılmaktadır. " dedikten sonra maliyeti doğuran "arşiv taranması" vb. ciddi operasyonel işlem gerektiren bir süreç olduğunu vb' de anlatmışlar.


O da güzel. Ancak aynı işlem için haftasonu Kadıköy İstanbul Nautilius Şubesi' ne gittiğimizde aynı işlemin 3, 5 TL/sayfa olduğunu öğrendik. Bankada daha önce de karşılaştığımız şubeden şubeye değişen uygulamanın sebebine bir anlam veremedik.

Yalçın 44 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön