19 Şubat 2013

İş Bankası Kesintilerin İadesini İstiyorum!

05677**** müşteri numarasıyla yıllardır (hesap açılımı lise yıllarımı bulacaktır) İş bankasından hizmet alıyor olmama rağmen ve uzun dönemdir maaş müşterisi (5 yıl boyunca şirketimin resmi anlaşması Balgat Şubesiyle vardı, devamında ise halen maaşım bankanıza yatırılmaktadır) olmama rağmen ve ayrıca yatırım hesabında da uzun süredir paramı değerlendiriyor olup, yıllardır alınmayan Hesap işletim ücreti (yaklaşık 50 Tl) alınması ve yıllardır internet üzerinden yaptığım EFT lerimde komisyon alınmazken, artık komisyon ücreti alınıyor olması benim gibi uzun zamandır bireysel müşterilerinizi kaybetmenize neden olacaktır.Bu ücretlerin iadesi talep ediyorum.

Arif 16 Okunma

Cevaplar

  • Arif19 Şubat 2013

    Şikayetler / Bankacılık / İş Bankası / Şikayet No : 1638989 %100 Şikayetçi Profili Tüm Şikayetler İş Bankası Kesintilerin İadesini İstiyorum! Arif G. | 19 Şubat 2013 12:01 05677**** müşteri numarasıyla yıllardır (hesap açılımı lise yıllarımı bulacaktır) İş bankasından hizmet alıyor olmama rağmen ve uzun dönemdir maaş müşterisi (5 yıl boyunca şirketimin resmi anlaşması Balgat Şubesiyle vardı, devamında ise halen maaşım bankanıza yatırılmaktadır) olmama rağmen ve ayrıca yatırım hesabında da uzun süredir paramı değerlendiriyor olup, yıllardır alınmayan Hesap işletim ücreti (yaklaşık 50 Tl) alınması ve yıllardır internet üzerinden yaptığım EFT lerimde komisyon alınmazken, artık komisyon ücreti alınıyor olması benim gibi uzun zamandır bireysel müşterilerinizi kaybetmenize neden olacaktır.Bu ücretlerin iadesi talep ediyorum. Etiketler : Komisyon Hesap İşletim Ücreti Komisyon Havale- Eft Okunma : 5 Şikayet ile ilgili Görüşmeler Yapılan açıklama sadece alınan bu masrafların yasal çerçevede alındığı ve müşteri ilişkilerinin derinleştirilmesi halinde ilgili şube müdürlüğünce alınmayabileceği (banka ile olan ilişkilerimin derinliği hiç bir şekilde değişikliklik göstermemesine rağmen 2.kategori müşteri sınıfına terfi ! ettiğimi anlıyorum) gibi genel anlamlı bir BİLGİLENDİRME mesajınız tarafıma ulaşmış olup, herhangi bir çözüm üretmemesine rağmen teşekkür ederim. Ancak böyle kanun maddelerini sıralayarak, görüşlerimin ileriki zamanda dikkate alınacağı gibi yapay "görüşlerininz bizim için önemlidir" mesajları vermek yerine , müşterilerinizi hangi sınıflandırmaya sokacağınızı ve hangi masrafları müşteriden alacağınızla ilgili bilgi mesajı gönderirseniz en azından müşterileriniz de konumlarına göre bankalar arasındaki tercihlerini ona göre değerlendirir. (belki de 1.sınıf müşteri kategorisinde muamale göreceği bankaları tercih edebilirler) Müşteri numarasından tespit edebileceğiniz bağlı olduğum şubeye yönlendirme yapmak yerine, kamuya açık alandaki bu platforma süslü cümlelerle " müşterimizin sorununu çözdük" mesajı içeren cevabınızdaki duyarlılığınız !? banka başarınızın temelini oluşturacağına emin olabilirsiniz. iyiçalışmalar..

  • Arif19 Şubat 2013

    Yapılan açıklama sadece alınan bu masrafların yasal çerçevede alındığı ve müşteri ilişkilerinin derinleştirilmesi halinde ilgili şube müdürlüğünce alınmayabileceği (banka ile olan ilişkilerimin derinliği hiç bir şekilde değişikliklik göstermemesine rağmen 2.kategori müşteri sınıfına terfi ! ettiğimi anlıyorum) gibi genel anlamlı bir BİLGİLENDİRME mesajınız tarafıma ulaşmış olup, herhangi bir çözüm üretmemesine rağmen teşekkür ederim. Ancak böyle kanun maddelerini sıralayarak, görüşlerimin ileriki zamanda dikkate alınacağı gibi yapay "görüşlerininz bizim için önemlidir" mesajları vermek yerine , müşterilerinizi hangi sınıflandırmaya sokacağınızı ve hangi masrafları müşteriden alacağınızla ilgili bilgi mesajı gönderirseniz en azından müşterileriniz de konumlarına göre bankalar arasındaki tercihlerini ona göre değerlendirir. (belki de 1.sınıf müşteri kategorisinde muamale göreceği bankaları tercih edebilirler) Müşteri numarasından tespit edebileceğiniz bağlı olduğum şubeye yönlendirme yapmak yerine, kamuya açık alandaki bu platforma " müşterimizin sorununu çözdük" mesajı içeren cevabınızdaki duyarlılığınız banka başarınızın temelini oluşturacağına emin olabilirsiniz. iyiçalışmalar..

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön