21 Ocak 2014 #2247516

İş Bankası Kesintileri İade Etmiyor

Diyarbakır İş Bankası Merkez şubeye 1 hafta kadar önce öğrenci belgesi teslim etmiş olmama rağmen belge halen işleme alınmamıştır. Müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu telefon numarasına hiç kimse cevap vermemektedir.


Yasal olarak 6 ay geçerliliği bulunan resmi evrakları İş Bankası Şubesi kafasına göre yönetmenler kullanarak yönetiyor. 2 ay önce verdiğim belgeyi benden tekrar tekrar istiyorlar götürüyorum yapılan kesinti iade edilecek dendi. Ses seda yok ulaşamıyorum bile. Şubeye gitme imkanım yok.

Mahmut 46 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön