09 Eylül 2015

İş Bankası Kesilen Ücretlere İade Talebi!

Hesabımdan alınan yıllık işlem bedeli ve kredi kartımdan alınmış olan üyelik ücretine ait dekont ve hesap ekstrelerini genel müdürlü faks çekerek talep ettim. Uzun süre cevap gelmeyince müşteri hizmetleri aradım onlardan talep ettim.


Kendileri şubeden almam gerektiğini söylediler. En yakın şubeye gittim onlar dilekçe yazmamı hesabımın olduğu şubelerden talep etmemi söylediler. Dilekçemi alıp ilgili şubelere İzmir ve Mudanya şubesine ileteceklerini söylediler. Mudanya beni arayıp bunu kendilerinin e-posta kanalıyla veremeyeceklerini bir şubeye gidip para karşılığı alabileceğimi ilettiler. İzmir' den ise henüz cevap gelmedi. Bir belge için kaç kere bankaya gitmem gerekiyor?

Sibel 95 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Eylül 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön