01 Mayıs 2013 #1773744

İş Bankası Kesilen Ücreti Talebim Reddedildi!

Olay üzerinden belirli bir süre geçmesine rağmen olayda haklı olduğumu yeni araştırırken farkettim bankaların kestiği yıllık ücretlerin öğrenci olduğu taktirde kesinliklikle kesilmeyeceğini söylediler. Ancak 02/11/2012 tarihinde maximum üniversiteli kredi kartımdan "ÜYELİK AİDATI BN:01**4127" bu açıklama ile 20 Türk Lirası ücret kesintisi yaptılar.


Bunun üzerine Trabzon ilinin Söğütlü beldesindeki Türkiye İşbankası Şubesine başvurmam üzerine artık böyle bir geri ödeme yapılmayacağı artık tüm öğrencilerden kesileceği bilgisi iletilmiştir.Bu duruma yasal olmadığını öğrendiğim halde ödenen miktarı geri alamıyorum ücretimi geri iade edilmesini istiyorum.

Ali 110 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön