23 Mart 2013

İş Bankası Kesilen Masrafların İadesini İstiyorum!

Müşteri no: 0*****2 hesap no: 1******4 Yukarıdaki şahsıma ait hesap bilgileri yer almaktadır. Bu hesaplar İstanbul Pendik Çarşı şubesi nezdinde Kurumumuz Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezi personellerinin maaş hesaplarından biridir.


Bankanızın kurumumuzla imzalamış olduğu ve kurumumuza ait bir takım özel imkanları da içinde barındıran ve bu şartlara ilişkin İş bankası yetkililerinin bizzat brifing verdikleri bir sözleşmeden bahsettiğimi belirtmiş olayım.


Söz konusu anlaşma gereği bizden havale,eft vb. masraflar kesinlikle tahsil edilmeyecekti. Halbuki 22.03.2013 ve 23.03.2013 tarihlerinde yaptığım havaleden 4+4 toplam 8 tl. tahsil edildi.Bunları ivedilikle hesaba iadesini istiyorum.

Kemal 84 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön