08 Nisan 2013 #1731506

İş Bankası Kesilen Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

2005'den bu yana bankamatik ve maximum kartı kullanıyorum daha önceleri hesap işletim ücreti alıyorlardı fakat, yeni başladığım iş yeri türkiye iş bankası ile anlaşmalı olduğundan bu hesabımı maaş hesabı olarak kullanmaya devam ettim ve ilk maaşımdan geriye dönük hesap işletim ücreti kesmişler.


Bankayı bu hesabın maaş hesabı olduğunu hesap işletim ücreti kesmemelerini ve geri ödemelerini istedim hesap pasif de olsa, para yatırıp çekmeseniz de bu ücreti alırız dediler. Başka hesaplarımın olduğu ve hiç kullanmadığım hesaplardan diğer bankalar hesap işletim ücreti almıyorlar. kesin tutar 80 tl 2012`nin 9 ayı ile 11`ci ayları arasında oldu.

Mustafa 49 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Nisan 2013

    yapılan şikayet sonucunda iş bankasından tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır.gereğinin yapılmasını rica ederim

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön