11 Nisan 2013 #1736554

İş Bankası Kefilin Borcunu Benden Alıyor!

İş Bankası Ataköy şubesinden 108 ay vadeli konut kredisi çektim. Krediyi kullandırmak için kefil istediler. Yanında çalıştığım patronumu kefil gösterdim ve kefil olabilmesi için tapu senedinde prosedür gereği hisse sahibi olmasını şart koştular. Kefilimin borçlarından dolayı evime icra geldi ve bir ay içerisinde satılacak.


Bu durumu bankayla paylaştım ama gerçek durumu gösteren veya ispatlayacak hiç bir belge olmadığı tespit edildi ve hiç bir itiraz yapılamıyor. Halbuki onların isteği doğrultusunda bi işlem yapıldı. Bu kefilin benim evim ile hiç bir alakası yok, evde ben ve ailem oturuyoruz, evin her şeyini ben ödüyorum, ki bu banka dekontları ile rahatlıkla ispatlanabilir.

Revgün 68 Okunma

Cevaplar

  • Revgün18 Nisan 2013

    Verilecek olan bilgi çözüm odaklı olur umarım.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön