06 Eylül 2013 #1997989

İş Bankası Kazanılan Maksipuanları vermiyor

5 Temmuz-15 Ağustos 2013 tarihleri arasında BP' den akaryakıt kampanyasına katıldım. 7 iş günü içerisinde kazanılan maksipuanların yüklenmesi gerekiyordu. 20 gün olmasına rağmen puanlarım yüklenmedi bu süre içerisinde 3 defa bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüm her defasında inceleniyor cevabını aldım. Maksipuanlarım yüklenmeden kullanım süresi doldu. 15 yıldır kullandığım kredi kartımı bu nedenle iptal edeceğim teşekkürler İş Bankası.

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet11 Ekim 2013

  iş bankası 56 gündür dönüş yapacak...

 • Ahmet14 Eylül 2013

  Bugün bankayı 4. kez aradım yine aynı cevap, inceleniyor beyfendi.Ben bu işin sonuçlanmasını istiyorum Banka ısrarla incelendiğini söylüyor, artık nasıl bir incelemeyse. Anlaşıldı bu işin sonu Tüketici Mahkemesi.

 • Ahmet10 Eylül 2013

  İş Bankası şikayet hakkında dönüş yapmadı.

 • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön