25 Mart 2013 #1703670

İş Bankası Kayıtlarına Aldığı Hiçbir Sorunumu Çözmedi!

Aylardır şahsımın İş Bankasının keyfi bürokrasisini şahsımın mağduriyetini paylaşıyorum. Harcama itirazlarım karşı bankalara bile gitmeden red ediliyor hemde hepsi şifreli, personelleri hakaret ediyor aramayın diyorlar. Kartlarımdan hakları olmadıkları halde kart aidatları, hesap işletim ücretleri alıyorlar.


Hesabımı kapattıracak muhatap bulamıyorum ve özellikle harcama itirazı servisi çok kaba en önemlisi burda şikayetlerinizi kayıtlarımıza aldık müşteriye döneceğiz diye uzun mesajlar yazan ekibe sesleniyorum hiç bir işe yaramıyorsunuz çünkü ben bankanız yüzünden 45,000 tl lere varan zararlara uğradım size başvurdum kişi hatası olabilir diye hiç bir şey yapmadınız beni aramadınız bile ilgili ayıp.

Recep 60 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön