14 Mayıs 2013

İş Bankası Kayıp Nedeni ile İptal Edilen Karttan Yapılan Harcama!

4 Mayısta kayıp nedeni ile iptal ettirdiğim kredi kartından 9 mayıs'ta harcama yapılıyor ve banka müşteri hizmetleri bunun normal olduğunu, şifrenizi bilen birinin 100 liraya kadar harcama yapabilir diyor. Bu nasıl mantık nasıl hizmettir anlamış değilim.

Necati 60 Okunma

Cevaplar

  • Necati14 Mayıs 2013

    Zaten müşteri hizmetlerinden aldığım cevap üzerine buraya yazıyorum ki herkes görsün, bilsin, öğrensin. Bu uygulamadan kaç kişinin haberi var çok merak ediyorum. Kartınız kapalı ama belli miktar kullanılabilir. Oldu me güzel cevap.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön