19 Haziran 2014

İş Bankası Kayıp Kartımdan Yeni Kartıma 500 TL Fazla Bakiye Aktarılması!

17.06.2014 tarihi gecesi kartımı kayıp olarak kapattım. Borcumun hepsi aktarılması gerekirken 530 tl aktarılmış eski kartımda yine borç kalmış. Benim kartımın toplam borcu 2024 tl olamasına rağmen devir işlemi yapıldıktan sonra 2500'e yakın görünüyor yaklaşık 500 tl fazlalık var.


Müşteri temsilcilerine hesaplamasını istediğimde kayıt açalım biz bilemeyiz şeklinde cevap verdiler. Böyle bir bilgisizlik ve takipsizlik olamaz orada fazla borç olması beni rahatsız ediyor. Biran önce düzeltilmezse BDDK'ya başvuracağım.

Nilay 335 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön