11 Mayıs 2013 #1789580

İş Bankası Kartsız Aidat ücreti!

Benim kredi kartım son kullanma tarihi 04. 2012 yılında doldu. Yeni kartı bankaya göndermişler haber vermeden. Tabi benim haberim olmadığı için almaya gitmedim. Banka kartı geri göndermiş bu zamana kadar bende aramadım. Niye yeni kart göndermiyorsunuz diye çünkü kullanmak gibi bir gereksinim duymadım.


Şimdi ben almadım diye hesap açık gözüküyor kartı teslim almasam bile ama hesap açık diye yasal diye benden aidat parası istiyorlar. Şimdi bu uyanıklık değilde ne kartı olmayan müşteriden nasıl Aidat parası istersiniz? Yasamızda kartı olmayandan da para kesin demiyor. Böyle bankacılık olmaz sizle bütün ilişkilerimi keseceğim.

Gürkan 78 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön