12 Haziran 2013

İş Bankası Kartımdan Üyelik Aidatı Kesilmiş!

4543********8932 numaralı kartımdan 10.06.2013 tarihinde 40 TL tutarında üyelik aidatı adı altında bir ücret çekilmiş. Gördüğüm üzere benden başka kişiler de bu durumdan muzdarip. Lütfen tutarı iade edin.

Oğuzhan 79 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan12 Haziran 2013

    "Bu senelik" iade edildiğini belirtti banka. Demek ki seneye yine çekilecek. Ben de seneye kadar başka banka ile çalışmaya başlarım sanırım. Teşekkürler ilginiz için.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön