26 Eylül 2013

İş Bankası Kartım Gelmedi!

Bir ay önce gelen kredi kartımı kaybettim ve yenisini istedim. Şaka gibi istemiş olduğum kredi kartı 10 yıl önceki adresime göndermişler. Güler misin ağlar mısın? Aradığımızda da bilgileriniz güncel değil diyorlar. Güncel değilde bir ay önce gelen kartım vahi yoluyla mı bana ulaştı.

Nasıl bir çalışansınız, birde bu konuşmaları kaydediyorsunuz. Desenizse kardeşim, biz bu işi yapamadık. Umarım bu yazım ilgili kişilere ulaşır ve nasıl bilgi dolu, çözümcül arkadaşları çalıştırdıklarını görürler.

Nurdanur 59 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön