03 Eylül 2013 #1991501

İş Bankası Kartım Gelmedi!

Üniversite öğrencisiyim, Bandırma'da yaşıyorum. İş Bankası'ndan kart çıkardım. Ailemin bana para gönderebilmesi için 7 gün içinde gelir dediler. Bugün 11. gün ne gelen var ne giden. Kart aidat günleri geldiğinde parayı saniyesinde kesmeyi biliyorlar ama.


Gidip sordum bankaya kimse bir şey bilmiyor. Bu hafta gelir herhalde benim gitmem gerekiyor bir daha alamam diyorum, inşallah gelir diye cevap alıyorum. Bankada da işimiz inşallaha maşallaha kaldıysa şimdiden yandık. Kart aidatı geldiğinde de parayı saniyesinde benden alırsınız, İnşallah!

Berk 403 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön