23 Nisan 2013 #1758727

İş Bankası Kart Teslimatı!

Uzun zaman önce İş Bankasından ATM kartı almıştım ancak fazla kullanmıyordum. Yaklaşık iki hafta önce Devlet Memuru oldum. Atandığım kurum İş Bankası ile çalışıyor imiş. Kart işe yarayacak diye sevindim. Şırnak / Cizre şubesine başvurdum. Personel, 'eski hesap önemli değil yeni hesap açmamız gerekiyor' dedi ama başvuru formu doldurmadım. Bilgilerim galiba eski hesaptan alındı.


Yeni adresimin Şırnak / Güçlükonak ilçesi olduğunu bildirdim, 'oraya gönderemeyiz 10 gün içinde gelin Cizre şubemizden teslim alın' dedi görevli. Bu gün ATM kartımın eski adresim, Mersin / Tarsus'a gittiğini öğrendim. Annem durumu fark etmeyince teslim almış. Neden böyle bir durum oldu.

Veli 38 Okunma

Cevaplar

  • Veli25 Nisan 2013

    Teşekkür ediyorum. Sorunun çözülme imkanı yok ama en azından kaynağını öğrendim. Sayın yetkililer de bir daha olmamasını sağlar inşallah.

  • Veli24 Nisan 2013

    Gün içinde şikayetimi işleme aldığınız için teşekkür ederim. Size ulaşmak buraya yazmaktan çok daha zor. Verdiğiniz telefon numarasını aradığımda ise en az 15 dakika bekliyorum. Saygılarımı sunarım.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön