25 Nisan 2013 #1763609

İş Bankası Kart Ödemem 3 Ay Gecikti Diye Avukatlık Oldum!

İş Bankası kredi kartı kullanıcısı ve müşterisiyim. Farklı bankalarla da çalışıyorum fakat ilk defa böyle bir olayla karşılaştım. İşimde karşılaştığım bazı sıkıntılar nedeniyle kart ödemem 3 ay kadar gecikti. Bu geçen 3 ay sonunda karta olan borcumu ve faizini bankamatikten ödedim ve bankadan ihtarname almadığım halde, anında kartıma el konuldu, bloke edildi.


Eğer kartım bloke edilecekse neden bankamatiğe yerleştirdiğim anda yapılmadı ve neden ihtarname almadım? Meblağa ufak bir rakam değil. . Bunlar paraya el koyup, kartımı bloke edip, şimdi de avukatlık olduğum bilgisini verdiler. Olması gereken tam tersi. Mağduriyetimin telafisi için ne gerekiyorsa yapacağım.

Fatih 112 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön