24 Nisan 2013 #1761335

İş Bankası Kart Masrafı 97 TL!

15 nisan 2013 günü İş Bankası vadesiz mevduat hesabımdan yıllık 97 tl kestiğini farkettim. bankamatik kartımdan kesilen bu paranın şahsıma iadesini istiyorum. kart masrafı dediği masrafın ne olduğunu merak ediyorum.


Zaten yapılan havale vb işlemlerde anında para kesilmektedir. kesilen bu paranın çok yüksek olması sebebiyle ve kredi kartı olmadığı halde ne sebeple kesildiği konusunda bilgim olmaması bana yanlış gelmektedir. hesabıma bu paranın iadesini talep ediyorum.

Edaa 39 Okunma

Cevaplar

  • Edaa26 Temmuz 2013

    iş bankasını artık kesinlikle kullanmıyorum otomatık odeme talımatlarımı da ıptal ettırdım.asla da tavsiye etmıyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön