19 Eylül 2013 #2020745

İş Bankası Kart Limiti Sorunu!

maximum kartımın borcu düşünüldüğünde limitimi sınır noktasına çekmiş olmanızdan dolayı kart limitimle ilgili olarak limit düşürme kararı vermiş olan o zaat-ı muhtereme en zor zamanımda beni köşeye sıkıştırdığının farkında mısın acaba.Gerekli gördüğüm taktirde ben indirir yada gerekirse iptalini yaparım hiç bir bilgi vermeden bunu yapmaya hakkın yok cevap olarak eminim bankamız politikası der geçersin.

Rıdvan 102 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan21 Nisan 2014

    iş bankası limit kısıtlaması nedeniyle kart borcumun tamanın ödenmesi koşuluyla tekrar değerlendirmeye alınacağı bilgisini verdi.limitimin kısıtlanması sebebiyle konut kredimin sigorta primleride tahsil edilemiyor sizi Allah a havale ediyorum 9 aydır bana yapmadığınızı bırakmadınız kaldı ki işssizlik tazminatını almamdan dolayı aynı karta sigortada yaptıramıyorum ve farklı kart başvurumuda reddediyorsunuz.

  • Rıdvan23 Eylül 2013

    halen geri dönüş olmadı

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön