04 Ocak 2016

İş Bankası Kart Limiti Arttırma Talebi!

Bugün yıllardır müşterisi olduğum bankaya kredi kartı limitimi arttırmak için gittim benden istenen bilgileri eksiksiz verdim. Kredi kartı ödemelerimde bugüne kadar hiç sorun yaşatmadım. Ancak kart limitimi dalga geçer gibi 2000 TL'den 2200 TL'ye yükseltiler.

Daha önceleri telefonla sürekli taciz edip "kart limitinizi arttıralım onaylıyorsanız 1 basın" gibi defalarca aradılar o zamanlar ihtiyacım olmadığı için onay vermemiştim. Ancak şu an ihtiyacım var ve müşterisi olduğum banka lütfetti kart limitimi 200 TL arttırdı. Benim başka bankalarla çalışmama sebep oldular. Atatürk'ün kurduğu banka olmasaydı kartımın borcunu ödeyip hemen kartı iptal ederdim.

Mehmet 312 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Ocak 2016

    'Bize ulaşın' linkinden size mesaj atılmıyor sistem sürekli soru soruyor. Sorunun üzerini tıklıyorsunuz. Burada yazdığınız gibi ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz cevabı karşıma çıkıyor.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön