04 Ekim 2013

İş Bankası Kart Limiti Artırımı!

Kart limitimin arttırılması için talepte bulundum hala geri dönmelerini bekliyorum. V*** aynı gün içinde işlemi yaparken İş Bankası limit arttırmak için kaç gün süründürcek acaba?

Pınar 135 Okunma

Cevaplar

  • Pınar07 Ekim 2013

    Masallah islemime sonuc alamadigim gibi burdanbunu yazinca musteri memnuniyeti oldugunumu saniyosunuz ne donus yaptiniz ne sonuclandiriyosunuz.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön