05 Mart 2014

İş Bankası Kart Kullanım Ücreti Kesiyor.

İş Bankası Hesabıma 200 tl para yatırıldı ve İş Bankası bunun 50 tl sini kesti. Daha önce kredi kartımdan 25,00 tl kestiler (Kredi kartı aldığımda "hiçbir şekilde kart kullanım ücreti ödemeyeceksiniz" denmişti). Bugünde bakıyorum hesabımdan 50 tl kullanım ücreti kesmişler. Öğrenci olduğumu bildikleri halde bu ücretleri kestikleri için kendilerini kınıyorum ve hemen o paranın iadesini istiyorum. Böyle bankacılık mı olur? Her işten her şeyden para kesiyorlar.

Tugay 67 Okunma

Cevaplar

  • Tugay05 Aralık 2014

    Anlatamıyorum galiba yada siz anlamak istemiyorsunuz. İletişim bilgilerimi güncellemek için arıyorum zaten. Yani bana ulaşabileceğiniz bir numara yok. Önce çalışmayan sisteminizi düzeltin. Borç öderken veya hesap özetini yollarken her şeyimiz kayıtlı ancak sizi aradığımızda ulaşamıyoruz. Böyle bir sistem dünyanın hiçbir yerinde yok. Kartımı da en kısa sürede kapattıracağım zaten.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön