19 Şubat 2013

İş Bankası Kart Kullanım Ücreti Aldılar!

Üniversiteyi kazandığımda işte üniversiteli kartı aldım.kart kullanım ücreti yoktu,öyle dediler.bir kaç ay önce benden 40 tl para kesmişler. Müşteri hizmetlerinin aradım.anlattım önce borcunuzun askeri limitini yatırın sonra ben halledeceğim dedi telefondaki bayan. Bende elim müsait olunca yatırdım. Bir daha aradım. Bu seferki bayan para iadesi yapamayacaklarını söyledi.


Ben işte üniversiteli kartımı alırken bana kart kesim ücreti yoktur diyen banka şimdi geri veremeyiz diyor. Yetkili birimlere iletirim onlar size maille dönerler dedi. Birkaç gün önce mail gelmiş.yazı aşağıda. Dramatik bir yazı!para iademi istiyorum bana böyle söylenmemişti kartı alırken başka aldıktan sonra başka laflar ediyorlar!

Sevil 31 Okunma

Cevaplar

  • Sevil20 Şubat 2013

    kazanılmış haklar diye bir şey olduğunu duymuş muydunuz? yapılan sözleşmelere uyulmaksa iki tarafta uymalı. işinize gelene uymayın. iş bankası kalitesini çok güzel belli ediyor.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön