01 Nisan 2013 #1717964

İş Bankası Kart Kullanım Ücreti!

İşte üniversiteli kartı almıştım üniversitedeyken,borçlarımı zar zor ödedim hatta taksitle ödedim,kart kullanıma kapalıydı. Hatta bankayı aradım geçen yaz kartımı iptal edin diye yok cep telefon numaranız yanlış dendi,eski numaramı söyledim,yinede kapatamayız güncel değil dedi.


Bankaya gidecek vaktim yoktu çünkü hafta sonu izinliyim işten izin alamazdım kartı ben 1 sene kadar kullanmadım. Mail adresime bir baktım,kart kullanım ücreti 20 tl yazıyor iyide ben kartı kullanmadım. Kart kullanmama ücreti kesseniz daha iyiydi.Kullanmadığım kartı bana zorla kullandırtacak mı bu banka,zaten kartında son kullanım tarihi geçmiş,kartın kenarı kırık,ben 20 tl kullanmadığım karta niye ödeyim.

Ayşegül 43 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül02 Nisan 2013

    Müşteri hizmetlerini aramaktan 15dk beklemekten aramaktan bıktım ben bir dünya fatura geldi bana bankanız yüzünden yarım saat bekleyip kesildiği bile oluyor hattın,numaramı değiştirmediler kredi kartımı kapatmadılar bende ödemicem 20 tl kullanmadım ben o kartı kullanıma kapalı kart neden ödeyeyim.

  • İş Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön