18 Temmuz 2013

İş Bankası Kart Kesintisi!

2007 yılında giriş yaptığım tıp fakültesinin ilk senesinde vadesiz hesap açtırarak bankamatik kartı aldım. Öğrencilik süremin 2011 de bittiğini düşünerek banka 2011 yılından bu zamana kadar sürekli kesinti yapmış, fakat tıp fakültesinin minumum 6 senelik bir öğrenim süresi var.


Yapılan kesintilerini yeni farkına vardım ve bankama başvurdum. Bana sadece 2013 ocak ayından itibaren olan kesintilerimi geri alabileceğimi söylediler ve bununla ilgili işlem başlattılar. Ben daha önceki kesintileri de talep etmekteyim. Öğrencilik süremin okuduğum fakülteyle alakalı belirlenmemesinden oluşan hatanın düzeltilmesini talep etmekteyim.

Erdem 25 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön