02 Aralık
#13106535

İş Bankası Kart Başvurusu Bir Türlü Sonuçlanmıyor

İş Bankası 'na,10 gün önce Mercedes card talebinde bulundum. Online bankacılıktan baktığımda başvurunuz değerlendirilme aşamasında diyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bizim bilgimiz yok diyor. Bir bankanın müşteri hizmetlerinin, müşteri taleplerinden bilgisinin olmaması ne garip! Hele ki diğer bankaların 1-2 gün içinde olumlu olumsuz dönüş yaparken İş Bankası'nın 10 gündür hiçbir dönüş yapamayışı çok daha garip. Böylesine bilinmiş bir bankaya yakışmayacak vizyonsuzlukta bir tutum. Acil dönüş bekliyorum artık.

Funda Funda 384 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Funda4 g

    İs bankasına 14 gün önce bulunduğum kart talebimin üzerine, benden talep edilen ruhsat ve kimlik bilgilerimi aynı gün içerisinde bana verilen mail adtesine yollamış olmama rağmen, bugün bana talebimin reddedildiğini sebebininse taraflarına ulaştırılmayan ruhsat ve kimlik bilgileri olduğuna dair mail atıyorlar. Saka gibi bir durum. Buraya şikayetimi ulastirmasam bana kartımla ilgili dönüş bile yapılmıyordu. Ruhsat ve kimlik bilgilerimi çoktan yolladığımı da buradan mi bildirmem gerekiyor? Çünkü bunu yolladığımı da mail ile belirttim ama otomaok cevaptan fazlasını alamadım. Yakışmıyor İş Bankası yılların bankaciligine böyle sistemsizlik yakışmıyor.

  • Funda04 Aralık

    Otomatik cevap değil, gerçek bir cevap bekliyorum. İnsanları bu denli oyalamanız, vakitlerinden çalmanız çok yanlış.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları