07 Nisan 2016

İş Bankası Kart Aidatının Tarafıma İadesini İstiyorum!

Öğretmen olarak çalışmaktayım. 2015 tarihinde İş Bankası Ödemiş şubesinden 30.000 (otuz bin Türk Lirası) ihtiyaç kredisi çektim. 3000 TL (üç bin Türk Lirası) faiz verdim, aynı zamanda 2 tane otomatik hesabım var. Senelik olarak ta 4-5 bin TL'lik kredi kartı harcamam var. Maaşımı başka bankadan çektiğim halde ilk maaş kartım İş Bankasından olduğu için arada gönül bağı kurduğumdan 15 yıldır iptal etmedim. Hem de 12 yıldır İş Bankası'nın dışında maaş çektiğim halde.


Bu kesilen 54 TL benim çok zoruma gitti, bu kredi kartını kullandığımız için banka bizi cezalandırıyor. İş Bankası'nın 2015 yılı bilanço karo 1 katrilyon. Bizden zorla kestiği 54 TL banka için deve tüy. Eğer bu aidat kredi kartı tarafıma ödenmezse ödenmezse kartı iptal edeceğim çünkü maaş aldığım bankanın kredi kartı mevcut ve anlaşma gereği hiçbir şekilde kredi kartından masraf kesmiyorlar.

Mehmet 165 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Nisan 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön