19 Şubat 2013 #1642250

İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

İş Bankası kart aidatı adı altında 25 lira ücret kesti. Dilekçe vermeme rağmen hala bir geri dönüş olmadı. Müşteri hizmetleri yetersiz. Ayrıca kullanmadığım bir parayı bana ödettiler. Hiç memnun değilim bu bankadan.

Umut 33 Okunma

Cevaplar

  • Umut20 Şubat 2013

    ş Bankası olarak her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı üyelik aidatlarını siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica ederiz. Gelen cevap bu. Lakin Yapı Kredi Bankası da aynı kaliteli hizmeti sunuyor ve kart aidati almıyor. Sizden tekrar rica ediyorum. Lütfen zaten BENİM olan paramı iade ediniz.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön