08 Mayıs 2013 #1786388

İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

İş Bankası defalarca talep etmeme rağmen kredi kartımdan kestiği yıllık kart aidatını hesabıma iade etmedi. Bu son talebim şikayetim eğer bu seferde iade edilmezse, gerekirse kesilen miktarın kat kat fazlasını harcayıp bankanıza dava açacağım.

Samet 65 Okunma

Cevaplar

  • Samet08 Mayıs 2013

    ben iş bankasindan hiçbirşekilde miles extra hizmet istemiyorum bu doğrultuda istediğim sadece üyelik ücretini iade etmeleridir. ayrıca Yargıtay, bankaların aldığı yıllık kredi kartı kullanım ücreti kesilmesini haksız kazanç ve yasalara aykırı bulduğu için borçlar kanunu'nun 125.maddesine göre yıllık kredi kartı kullanım ücreti kesilmesine karşı 10 yıl içinde itiraz edebileceğini hükmetti yargıtay 13.hukuk Dairesinin konuya ilişkin kararı Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön