13 Nisan 2013 #1740520

İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

2012'de İş bankasından kredi kartı aldım ve başvururken öğrenci olduğumu belirttim zaten kartım işte üniversiteli maximum kartı. Bana hiçbir şekilde kart aidatı ödemek zorunda olmadığım söylendi. Yalnız 2013 Nisan ayının 10' unda bana bir mail geldi ve 20 tl kart üyelik aidatı gelmiş. .


Ben öğrenciyim benden haksız şekilde bu aidatı almaları çok zoruma gidiyor hiçbir şekilde bunu ödemek zorunda olduğumu düşünmüyorum. O aidatı geri çekmelerini istiyorum aksi halde zaten tüketici haklarına şikayet dilekçesi yazıp kartı iptal ettirmeyi düşünüyorum. Lütfen o aidat geri çekilsin haksız yere ben o parayı ödemek zorunda kalırsam bu kartı en kısa sürede iptal ettirip kullanmayacağım.

Zeynep 47 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön