19 Şubat 2013 #1639629

İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

4***********4 nolu kredi 20 ocak 2013 son ödeme tarihli kredi kartı ekstremi kontrol ettiğimde 40 TL lik kart aidatının yansıtıldığını gördüm. bu ücretin iptali için iş bankası müşteri temsilcileri ile telefonda görüştüm kaydı oluşturdular ancak bana herhangi bir geri dönüş yapılmadı ben aradığımda şubat ekstresinde ücretin gösterileceğini ve paranın hesaba yatırılacağını söylediler.


Ancak şubat ekstremi kontrol ettiğimde ücretin yansıtılmadığını gördüm. bu durumu müşteri temsilcilerine bildirdiğimde talebimin reddedildiğini söylediler. bu ücretin kaldırılmasına rağmen hala ne hakla alınıyor koca iş bankası 40 liraya mı kalmış yazık. ücretin iadesini talep ediyorum.

Hızır 12 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön