01 Nisan 2013 #1716339

İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

İş bankasından işte üniversiteli kartı aldım bana kart aidatı ödemeyeceğim söylendi ve bana açık açık yazıyorum 20 tl geçirdiler ben öğrenciyim beni 20 tl için mahkemelik olmayalım sizin için 20 tl hiç birşey benim için çok demek müşteri hizmetlerine söyledim paranız iade edilecek diye daha sonra mail geldi bana geri ödeme yapılamaz diye bu parayı ya ödersiniz yada mahkemelik oluruz.

Osman 40 Okunma

Cevaplar

  • Osman01 Nisan 2013

    güzel kardeşim siz neden anlamak istemiyorsunuz bu parayı geri ödeyin bana baştan işte üniversiteli kartına ödemeyeceksin dediler size bunu anlatamıyorum galiba adamı ayar etmeyin illa hukuksal yollara mı başvurmamız gerekiyor eğer öyle bi durum varsa ona da başvururuz. bankanızı kınıyorum lafının arkasında durmayan bir banka ne kadar güvenilir olabilir yarın için tasarruf yapanlar sizin bankanızla keyfini değil yaşasa yaşasa cefasını yaşarlar!

  • İş Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön