28 Mart 2013

İş Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

İş Bankası işte öğrenci kredi kartım var kartı verirken yıllık kart aidatı olmadığını söylediler daha sonrasında kartımdan kart aidatı olarak 20 lira çektiler. İstanbul şubesine kesinti için başvurduğumda öğrenci belgeni getirirsen tekrar iade olur dediler fakat Eskişehir şubesinde böyle birşey olamayacağını söylediler. Kart aidatı olarak kestikleri 20 lirayı tekrar hesabıma yatırmalarını istiyorum.

Tugay 20 Okunma

Cevaplar

  • Tugay05 Nisan 2013

    eminim ki bankanız yüksek teknoloji, geniş ve maliyetli bi kadroyla çalışıyo bu maliyetli kadro kart bana verilirken de vardı ancak ısrarla kart aidatı olmadığını söylediniz. Bu durum müşteriyi kandırmak değilde başka nedir ancak sorunum burdan çözülmezse emin olabilirsiniz ki tüketici haklarına da başvurucam.

  • Tugay02 Nisan 2013

    madem kredi kartı aidatı alacaklardı neden kredi kartını verirken kart aidatı yok dediler bu müşteriyi kandırmak olmuyor mu?

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön