11 Nisan 2013 #1737114

İş Bankası Kart Aidatını İade Etmiyor!

İş bankasını geçen sene tarafımdan kesilen üyelik aidatı ile ilgili dilekçe yazdım geri iadesini talep etmiştim aylık kartımızdan bilmem şu kadar harcama ve hiç otomatik ödeme talimatınız olmadığı için iade edemiyoruz diye şifai cevap verdiler bende hakem kuruluna şikayet dilekçesi yazdım.


Daha onun neticesi açıklanmadan sıkılmadan bu seneye ait yine üyelik aidatı adı altında para kesmişler. Bu bankalar çıktı herkesin cebinde birilerinin eli sürekli karıştırmaya başladı. Kabahat Devlette idarede halkın kafasını tutuyorlar gelen vurdu giden vurdu Devletin derhal buna yasal engel olması gerekir hakkını aramasını bilmeyenler ne yapsın. Oy zamanı değerli olanlar hani!

Bülent 88 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön