20 Mart 2013 #1697085

İş Bankası Kart Aidatına İtiraz Ediyorum!

Yaklaşık 10 yıldır müşterisi olduğum (müşteri no:79***94) ve genel hatlarıyla memnun olduğum İş Bankası, 5/2/2013 tarihli kredi kartı ekstreme üyelik aidatı adı altında 40 TL borç yansıtmıştır.
Aidatlarla ilgili çok sayıda mahkeme kararı olmasına rağmen hala bu haksız kredi kartı aidatını almakta ısrar eden bankayı kınıyorum. En kısa zamanda ödediğim bu parayı geri almaya çalışacağım.

Hüseyin 24 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön