15 Mayıs 2013 #1799166

İş Bankası Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Yargıtay tarafından emsal kararlarla tüketicilerden alınan yıllık kart aidat ücretinin alınmasının yasal olmadığını ilgili maddelerce onaylandı. Bu bağlamda düzenli olarak ödemelerini yaptığım ve kullandığım kredi kartımdan kesilen 40 TL kart kullanım aidatının tarafıma iade edilmesini istiyorum.


Kaç yıldır kullanmama rağmen her yıl aldığınız kart aidat ücretini şimdiye kadar hiç geri iade etmediniz ama bu seferde bu ücreti geri iade etmediğiniz taktirde kartımı iptal ettireceğimi bilmenizi isterim.

İbrahim 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön