28 Mart 2013 #1710834

İş Bankası Kart Aidatı Yok Diyerek Verdi Hem Kart Aidatı Hemde Hesap İşletim Ücreti Kesti!

2011 yılında kart aidatı olmadığı için İş Bankasından öğrenci kredi kartı çıkarttım. 28/02/13 tarihli ekstrem de üyelik aidatı adı altında 20 tl ücret alındığını görünce hemen bankayı aradım. Müşteri hizmetleri artık öğrenci kartlarından da ücret alındığını, kesilen parayı iade etmeyeceklerini söyledi. ''Kartı aldığımda bana kartı aidatı yok'' demiştiniz dediğimde ise artık böyle dedi.


Hesaplarımı incelediğimde bankanın benden habersiz kredi kartıma bağlı vadesiz hesap açtığını, buradan ise 43.3tl hesap işletim ücreti aldığını gördüm. İş Bankası tarafından resmen yanıltıldım. Hesabımdan kesilen toplam 63.3 tl'nin iadesini istiyorum. Yoksa THH ne başvuracağım.


Kart no: **** 6002 8413 ****

Gülüzar 22 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön