11 Haziran
#12097303

İş Bankası Kart Aidatı Yansıttı!

İş Bankası kredi kartı hesabıma baktığımda bugün 110 TL gibi bir fahiş rakamla aidat yansıttıklarını gördüm. Bana bilgi verilmeden kesilen aidatı reddediyorum ve iadem yapılmaz ise hesaplarımı dahil kapatacağım. Oh ne güzel be hem komisyon öde her şeye bir de aidat bunlar iyice zıvanadan çıkmış. Faturalarımı otomatiğe verdim hala aidat kesiyor.

Uğur Uğur 539 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Uğur12 Haziran

    Aradık fakat kendi hayatimi sizin belirlediğiniz yasam koşullarına göre ayarlayıp harcama yaparsak iade olacağı söylendi. Haddinizi aşmayın. Şikayetimi tüm platformlarada yayacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Haziran

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları