22 Şubat 2013

İş Bankası Kart Aidatı Kesti!

3 gün önce 25 lira kestikten sonra bugünde 15 lira kesmiş bulunmaktalar. 4 günde 40 lira vadesiz hesap kartımdan kestiler. Sikayetvar.com Şikayet No 1640046 bu konuda belirtmiştim 1. kestikleri ve bana ödemeyi geri yapamayacaklarını söylediler. Yasal yollarla alma hakları olmamalarına rağmen işletim ücreti kestiler. Kartınızı kullanıyoruz, para kesiyorsunuz. Kullanmıyorsunuz para kesiyorsunuz!


Yargıtay'ın kararı olmasına rağmen; " Yargıtay son kararını verdi. Bankalar, kredi kartı sahiplerinden ‘kart bedeli’, ‘kart aidatı’, ‘üyelik ücreti’ gibi isimlerle tahsil ettiği paraları geri .ödemek zorunda. Hem de geçmişe doğru 10 yıllık tüm bedeli.". 40 lirayı geri talep ediyorum.

İsa 33 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön