23 Ekim 2013

İş Bankası Kart Aidatı Kesiyor!

İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli maximum kart kullanıcısıyım ve hesap özetime baktığım zaman 20.10.2013 tarihinde üyelik aidatı adı altında 20.00 TL kesinti yapıldığını gördüm. Banka bu kesintiyi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu hizmetin karşılığı sayıyor fakat bu tutum yasal değildir.


Tüketici hakem heyetlerinin ve Yargıtay'ın üyelik aidatı adı altında yapılan kesintiler konusunda tüketici lehine verdiği birçok karar olmasına rağmen bankanın hala böyle kesintiler yapması mantıksızdır. Yasal dayanaklarım elimde ve bankanın tutumunu bekliyorum. Yapılan bu kesinti tarafıma geri ödenmezse yasal yollara başvuracağımı ve bankayla olan ilişkimi keseceğimi bildiririm.

Ufuk 430 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk29 Ekim 2013

    sözde "müşteri hizmetleri" diye tabir edilen numarayı aradım ve bana dönüş yapılacağı söylendi ne bir geri dönüş yapıldı ne de başka bir şey. Tekrardan teşekkürler İş Bankası ilgin alakan için.

  • Ufuk24 Ekim 2013

    Bu sorunla karşılan her kullanıcıya aynı yanıt verilmiş, ne bir çözüm ne de bir uzlaşmaya gidilmiş ancak bu kadar olurdu. Teşekkürler İş Bankası.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön