13 Şubat 2014

İş Bankası Kart Aidatı Kesiyor

5437 **** no'lu İş Bankası Maksimum kredi kartımdan 05.02.2014 tarihinde 40 TL üyelik aidatı kesilmiştir. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen sözleşmedeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırı olduğundan bahsi geçen aidatın tarafıma iadesini talep ediyorum.

Nuray 124 Okunma

Cevaplar

  • Nuray25 Şubat 2014

    İş Bankasının şikayetimle aynı gün "Müşterimize en kısa sürede bilgi verilecektir. " demesinin üzerinden 12 gün geçmesine rağmen tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön