13 Şubat 2013

İş Bankası Kart Aidatı Kesilmiş!

45*****71 nolu İş'te üniversiteli kredi kartıma ait olarak 20 TL'lik kredi kartı yıllık aidat ücreti kesilmiş.Ben bu kredi kartını alırken tamamen ücretsiz olacağı aktarılmasına rağmen nedir bu tutarsız tavır ? Kredi kartı ekstreme bakmasam benden habersiz bir şekilde işlemin yürütüldüğünü belirtmek isterim. Tarafıma bu aidat ücreti iade edilmediği taktirde tüm İş bankası hesaplarımı kapatacağımı bildirir ,tarafınızdan en kısa süre içerisinde cevap ve iade talebinde bulunduğumu arz ederim. Aksi taktirde tüketici hakları mahkemesine gideceğimi belirtmek isterim.

Ufuktan 59 Okunma

Cevaplar

  • Ufuktan13 Şubat 2013

    Verilen cevabınızın çok lakayıt ve ironi içerdiğini belirtmek isterim.Ne demek diğer kredi kartlarından daha az aidat kesiliyor diyorsunuz.Bugün ilgili tüketici hakları mahkemesine giderek aidat ücretini alacağıma dair ekstremi vereceğimi belirtmek isterim. İyi çalışmalar.

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön